Jak poprawić kształt ust?

jak powiekszyc usta?

Piękne i kuszące usta to marzenie wielu kobiet. Czy istnieje sposób, aby poprawić ich kształt? Czy zabieg chirurga zawsze jest potrzebny, aby zmienić ich wygląd? A może wystarczy odrobina kosmetyku, aby całkowicie zmienić ich wygląd?

Zajrzyj do kosmetyczki w swoim domu

Nie zawsze profesjonalna kosmetyczka jest potrzebna, aby uzyskać pożądany efekt.  Sami możemy  dobrać odpowiedni make-up ust, który idealnie dopełni i poprawi ich wygląd.  Żeby spotęgować wygląd ust, obrysuj je dokładnie, aby podkreślić ich kształt. Należy pamiętać, że sama konturówka powinna być jaśniejsza od szminki, w przeciwnym razie można uzyskać efekt przeciwny od zamierzonego. W najlepszym wypadku będzie wyglądać po prostu śmiesznie. Nierównych ust nie powinno podkreślać się ciemniejszymi konturówkami, ani tym bardziej szminkami o intensywnych kolorach, które nadają się przeważnie tylko do dużych ust. Dobrym pomysłem będzie użycie jaśniejszej szminki i obrysowanie jej jaśniejszą konturówką, ale w zbliżonym kolorze do szminki.

 

Sposoby domowe na powiększenie ust

Krótkie i regularne ćwiczenia mogą zapobiec opadaniu kącików ust, a tym samym sprawić, że będziemy częściej chodzić uśmiechnięci. Wystarczy lekko unosić kąciki ust  sześć razy dziennie. Zaletą tego ćwiczenia jest to, że można je wykonywać niemal wszędzie a efekt przychodzi dość szybko. Sezon jesienno-zimowy to czas, gdy nasze usta są wyjątkowo bardziej narażone na pękanie i przesuszenie. Warto smarować je kremem z witaminą A oraz naturalnym miodem pszczelim, który bogaty jest w witaminy, a dodatkowo całkiem nieźle smakuje.

W tym dziale  Odbudowa Uzębienia i Utrzymanie Zdrowia Jamy Ustnej: Rehabilitacja Stomatologiczna

Można też wykorzystać dziecięcą szczoteczkę do zębów z miękkim włosiem zamoczoną w wodzie, która idealnie nadaje się do masażu ust. Efektem będzie poprawa krążenia krwi, a tym samym bardziej czerwone i ponętne usta.

Jednym ze sposobów jest przyłożenie kostek lodu do ust i masowanie ich okrężnymi ruchami. Taki masaż nie tylko poprawia krążenie krwi, ale również sprawia, że  stają się one bardziej sprężyste i elastyczne. Jeżeli spróbujesz masażu na usta umalowane szminką, kolor stanie się bardziej intensywny, dzięki czemu wyróżnisz się podczas każdego wydarzenia.

 

Zaufaj specjaliście

Zabieg z użyciem kwasu hialuronowego pod okiem doświadczonego lekarza może całkowicie zmienić kształt ust poprzez ich powiększenie. Cały zabieg ogranicza się tylko do kilku ukłuć igłą, którą wstrzykuje się kwas hialuronowy. Nowocześniejsze preparaty posiadają dodatkowo znieczulenie, który zmniejsza dyskomfort pacjenta.

Powiększenie ust można dokonać w klinice chirurgii plastycznej. Za pomocą skalpela można nadać ustom jędrności, dodać im asymetrii, czy ogólnie poprawić  ich wygląd. Operacja plastyczna ust opiera się na zmianie zarysu czerwieni wargowej, która polega na wycięciu paska skóry przylegającej do wargi, a następnie łączy się brzegi uzyskując pożądany kształt ust. Zmiana chirurgiczna ust polega także na modelowaniu ich kształtu. Podczas zabiegu wczepienia się w brzegi ust odpowiednio ukształtowaną wkładkę z tworzywa sztucznego, przez co stają się one pełniejsze.

W tym dziale  Świeże soki – sposób na gadką cerę

obliczenia-bmi.pl